20/04/2016

המלצה לפסח

מוזיאון נחום גוטמן
מוזיאון נחום גוטמן עורך משחקי ניווט לילדים בשכונת נווה צדק (18 ש"ח למשתתף). ההשתתפות מקנה גם כניסה חינם לכל התערוכות במוזיאון

יש במוזיאון גם אוסף פשוט מדהים של יצירות גוטמניות, וגם חלק שמוקדש לאמנות עכשווית. באופן כללי, אין מה לעשות עם הילדים בפסח, אז תנו להם לרוץ ולחפש אפיקומנים בשכונההנה מה שמוזיאון נחום גוטמן כתב על משחקי הניווט:
בעמדת הזינוק הקבוצות ייקבלו הדרכה והנחייה מפורטת על ידי מדריכי המוזיאון. כל משפחה תקבל מפת ניווט וחוברת - באמצעותן ייצאו באופן עצמאי למשחק ניווט הכולל חידות ומשימות ברחובותיה הקסומים של נווה צדק. הפעילות מיועדת לקבוצות ומשפחות בגילאי 5+, אשר יפגשו בקו הזינוק – רחבת מוזיאון נחום גוטמן לאמנות (רחוב שמעון רוקח 21, נווה צדק ת"א) ומשם יצאו המשתתפים למשחק תחרותי בעקבות חידות, משימות והרבה כיף, ברחובותיה הציוריים והייחודיים של נווה צדק. במהלך משחק הניווט יגלו המשתתפים רמזים הקשורים לשכונה ולדמויות שחיו בה, ביניהם האמן נחום גוטמן, עד שיגיעו אל היעד הנכסף. בכל יום, תוכרז קבוצה מנצחת שתזכה בפרס. בנוסף על ההשתתפות במשחקי הניווט, יוכל הקהל הרחב ליהנות מביקור במוזיאון נחום גוטמן ולצפות בתערוכות המוצגות בו - כחלק מעלות השתתפות המשחקי הניווט.
למידע נוסף גשו אל דף הפייסבוק של המוזיאון

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

שמח שקראת :) ותודה על התגובה. בקרוב אקרא אותה

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...